Marcelina Bit Fotografia - Sesja noworodkowa, ciążowa, ślubna Kraków, Katowice

Sesja noworodkowa, ciążowa Kraków, Katowice

•   kontakt@marcelinabit.pl    •   530 735 776

Sesja dziecięca / rodzinna Kraków, Katowice

 Sesje dziecięce dzielę na kilka grup wiekowych. Postaram się Wam opisać każdą sesję, a jest ich dość sporo. 

 

3 MIESIĄCE PLUS

Przegapiliście sesję noworodkową, a może chcecie udokumentować kolejny etap życia Waszego maluszka. Trzy miesiące to idealny czas na sesję zdjęciową. Z regóły dzieci trzymają już główki i możemy zrobić cudne zdjęcia na brzuszku, na pleckach czy w dużym koszu na leżąco. Podczas tych sesji nie przegapimy zdjęć z rodzicami czy ze starszym rodzeństwem bo sama wiem, że tych wspólnych zdjęć ma się najmniej. 

 

7,8 MIESIĘCY 

Dzieci, które już siedzą są naprawdę wdzięcznymi modelami. Uśmiechają się, stroją śmieszne minki i jest naprawdę wesoła atmosfera. Pamiętajcie, że nie zapominamy o zdjęciach z rodzicami i rodzeństwem. Taką sesję możemy wykonać w plenerze jak i w studio. Malutkie foteliki, krzesełka i misy są idealnymi rekwizytami do sesji dla dzieci w tym wieku. 

 

ROK 

Każda mama wie jaki to ważny okres w wieku dziecka. Nasze maluszki, nasze kruszynki kończą rok. Z tej okazji zapraszam Was na urodzinową fete !! Będą balony, pompony, kolorowe girlandy, SMACZNY TORT i wiele atrakcji ! Tej okazji nie możecie przegapić. Oczywiście możemy świętować też DRUGIE , TRZECIE ale i SETNE URODZINY !! Każdy wiek jest odpowiedni na imprezkę w moim studio !!

 

SESJE PORTRETOWE PLENEROWE

Czy tylko maluszki mają mieć swoje pamiątki w postaci fotografii ?? O nie ! Pamiętajcie o starszych dzieciach. W studio mam kilka naprawdę spektakularnych sukienek dla dziewczynek, a chłopcy jako mali rozrabiacy nie potrzebują upiększaczy. Możemy się wybrać w bajkowy pałacowy plener lub na leśną ścieżkę do harców. 

 

MINI SESJE 

Pamiętajcie o MINI SESJACH z okazji świąt BOŻEGO NARODZENIA czy WIELKANOCY, a może z okazji rozpoczęcia roku szkolnego czy zakończenia wakacji. 

 

Zachowajmy te ulotne chwile na lata w studio lub w plenerze. Miejscem naszego spotkania może być Wasz ulubiony park, plac zabaw czy centrum miasta na spacerze. Każde miejsce jakie przyjdzie Wam na myśl jako pierwsze będzie najodpowiedniejsze, a im ciekawsze tym lepiej. Podobnie jest z sesją rodzinną. Liczy się pozytywne nastawienie, pomysłowość oraz dobra energia.

 

Przed sesją dziecięcą czy sesją rodzinną szczegółowo ustalam w rodzicami co mają ze sobą zabraći jak się przygotować. Również poznając Wasze oczekiwania, mogę lepiej przygotować się do sesji.

 

Masz pytania 

Z A D Z W O Ń

 

530 735 776

 

„Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali.”

Don McCullin