Marcelina Bit Fotografia - Sesja noworodkowa, ciążowa, ślubna Kraków, Katowice

Sesja noworodkowa, ciążowa Kraków, Katowice

•   kontakt@marcelinabit.pl    •   530 735 776

Sesja biznesowa, Kraków, Katowice

Zapraszam na sesje biznesowe, wizerunkowe Twoje i Twoich pracowników. Najważniejsze jest pierwsze wrażenie i to jest wiadome już od dawna. Sesje wykonuję w Twoim biurze lub w studio. Możemy się spotkać również w plenerze. Nieważne czy jesteś jednoosobową firmą czy dużą korporacją. 

 

Możemy wykonać PORTRET INDYWIDUALNY lub GRUPOWY i przedstawić Cię Twoim klientom w najbardziej profesjonalnej formie. Masz pomysł to pamiętaj, że każdy pomysł jest dobry. Twoje inspiracje + moje doświadczenie i pomysły to klucz do perfekcyjnie dopasowanej współpracy. 

 

Wykonuję też fotografię EVENTOWĄ. Organizujesz, warsztaty, szkolenie, pokaz i chcesz mieć profesjonalnie udokumentowany tej chwili . Nic trudniejszego. Zadzwoń lub napisz o swoim przedsięwzięciu, a ja zatrzymam ten dzień na pięknych fotografiach.

 

Ponadto mogę przygotować dla Ciebie zdjęcia produktowe które wykożystasz w ulotkach, plakatach ale i będą idealnym materiałem do mediów społecznościowych. Zdjęcia, grafiki, wizualizacje. Co tylko potrzebujesz.  

 

Mogę również zapewnić Państwu oprawę profesjonalnej makepistki oraz fryzjerki, które wydobędą piękno swoją pracą.

 

 

Masz pytania 

Z A D Z W O Ń

 

530 735 776

 

Galeria

„Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali.”

Don McCullin