Marcelina Bit Fotografia - Sesja noworodkowa, ciążowa, ślubna Kraków, Katowice

Sesja noworodkowa, ciążowa Kraków, Katowice

•   kontakt@marcelinabit.pl    •   530 735 776

« Powrót do bloga
VOUCHER PREZENTOWE 05 sierpień 2020 19:38

Voucher na sesję zdjęciową to cudowna ramka ze spersonalizowanym zaproszeniem. Sam kreujesz wartość swojego wouczera. Stwórz swój własny zestaw wybierając spośród dwóch typów sesji:

 

  • kobieca
  • rodzinna

 

PAKIETY MINI 200 zł / 5 fotografii

PAKIET SILVER 300zł/ 10 fotografii

PAKIET GOLD 490zł / 15 fotografii

PAKIET PLATINUM 680zł / 20 fotografii 

 

 

 

 

ZASADY ZAKUPU 

I REALIZACJI WOUCZERÓW:

- voucher można zamówić poprzez wysłanie zamówienia na maila kontakt@marcelinabit.pl . W mailu należy podać następujące dane: wybrany wouczer, formułkę: Voucher dla .................... od ........................ z okazji ....................... . W wiadomości zwrotnej wysyłam dane do płatności i termin odbioru vouchera, który jest indywidualnie przygotowywany. 

- voucher jest bezzwrotny więc po zakupie nie można go zwrócić. Osoba obdarowana nie może zwrócić lub wymienich vouchera na gotówkę. 

- termin ważności wouczera jest ostateczny. Na sesję trzeba umówić się 3 tygodnie wcześniej i umowiony termin klient może raz przełożyć. 

 

MASZ PYTANIA ? Pisz śmiało na maila, a ja odpowiem na wszystkie pytania z przyjemnością!

 

 

 

 

 

« Poprzedni wpis Następny wpis »

„Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali.”

Don McCullin