Marcelina Bit Fotografia - Sesja noworodkowa, ciążowa, ślubna Kraków, Katowice

Sesja noworodkowa, ciążowa Kraków, Katowice

•   kontakt@marcelinabit.pl    •   530 735 776

Sesja ślubna, okolicznościowa, Kraków, Katowice

 

 

CHRZEST / KOMUNIA ŚWIĘTA / URODZINY / ŚLUB / ...

 

Fotografia jest zachowaniem najważniejszych dni z Waszego życia. Chrzest Święty, Komunia Święta czy Urodziny to tylko niektóre uroczystości, które mogę zatrzymać dla Was w kadrach. 

 

CHRZEST ŚWIĘTY 

Reportaż z uroczystości Chrztu może obejmować kilka elementów. W podstawowej wersji są to same zdjecia z ceremonii w kościele. Najczęściej jednak wzbogacamy je o plener z sesją dziecka z najbliższymi osobami, a także zdjęciami portretowymi samego dziecka.

O ile pogoda nam pozwala, sesja odbywa się w pobliżu kościoła lub pobliskim parku itp... W przypadku brzydkiej pogody sesję możemy przełożyć. Zapraszam Was wówczas do siebie, najczęściej kilka dni po uroczystości i robimy mini sesję dziecka w ubrankach z Chrztu. czasem, o ile jest to możliwe, na sesji pojawiają się także Chrzestni.

 

KOMUNIA ŚWIĘTA

Zapraszamy serdecznie na komunijne sesje zdjęciowe! Mini sesje wykonuję w Białym Tygodniu lub w dniu Komunii Świętej po popołudniowej Mszy Świętej. Wykonujemy plener w pobliżu Kościoła, pobliskim parku lub ogrodach niedaleko miejsca uroczystości. 

 

WESELE/ ŚLUB

Wykonuję kompleksowy reportarz od przygotowań do oczepin. Pełna oferta jest wyceniana indywidualnie tak aby moja praca mogła spełnić  Wasze oczekiwania.  

 

„Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali.”

Don McCullin