Marcelina Bit Fotografia - Sesja noworodkowa, ciążowa, ślubna Kraków, Katowice

Sesja noworodkowa, ciążowa Kraków, Katowice

•   kontakt@marcelinabit.pl    •   530 735 776

Sesja noworodkowa Kraków, Katowice

 

 

Sesje noworodkową są mi szczególnie bliskie. Wykonuję je od 5-14 dnia życia maluszka. W tym okresie fazy snu są najdłuższe, a ja mogę uchwycić delikatność i kruchość Waszej kruszynki. Im wcześniej tym sesja przebiega szybciej i bez stresu dla Maluszka i dla Was. Wynika to z tego, że maluszek większość czasu przesypia i mniej reaguje na bodźce ze świata, który go otacza. Z tego powodu warto sesję noworodkową zarezerwować jeszcze w ciąży. Nie jestem zwolenniczką ustalania czasu trwania sesji. Każda sesja jest indywidualna, a jej czas jest uzależniony od najmłodszej modelki czy modela. Musicie sobie jednak zarezerwować od 2-4 godzin. W czasie trwania sesji maluszek ma czas na jedzonko, przytulanie i relaks. Pośpiech jest zdecydowanie niewskazany.

 

Sesja noworodkowa odbywa się u mnie lub opcjonalnie u Was w domu. Oczekuję od Was dobrego nastawienia, uśmiechu na twarzy, a ja zapewniam wiele ciekawych rekwizytów, dodatków dzięki czemy zdjęcia nabiorą uroku i ciepłego klimatu. Oczywiście przed sesją ustalimy wstępny plan spotkania dotyczący Waszych preferencji. 

„Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali.”

Don McCullin