Marcelina Bit Fotografia - Sesja noworodkowa, ciążowa, ślubna Kraków, Katowice

Sesja noworodkowa, ciążowa Kraków, Katowice

•   kontakt@marcelinabit.pl    •   530 735 776

Blog

Franio 26 luty 2019 10:46

Franio miał 15 dni na sesji noworodkowej. Była to cudowna sesja bo model był idealny. 

Bardzo dziękuję rodzicom za zaufanie i cudownie spędzony czas.

 

Sesja Ciążowa M&M 26 listopad 2018 22:39

Raz na kilka miesięcy organizuję rozdanie, a w nim wybieram osoby, które otrzymują sesję w prezencie i tak też był w tym przypadku. Zobaczcie jakie mamy efekty sesji.. mam wrażenie, że słowa są zbędne.

 

Sesja Roczkowa Matyldzi 27 wrzesień 2018 12:30

Przedstawiam Wam cudowną Matyldzie, z którą widziałyśmy się już trzeci raz. Chociaż raz była w brzuszku mamy to czuliśmy jej obecność i magię oczekiwania. Uwielbiam takie spotkania po roku. Na samym początku jak Matyldzia była nieco zawstydzona nawiązaliśmy do sesji noworodkowej z przed roku. 

 

OFERTA SESJI KOMINIJNYCH NA 2019 ROK 29 czerwiec 2018 10:40

Wiem, że jest dopiero czerwiec 2018 roku. Ja powoli kończę zlecenia komunijne z tego roku. Chcę jednak żebyście mogli poznać moją ofertę na nowy rok stosunkowo wcześniej. Rok temu w grudniu już terminaż był pełny. Poniżej macie kilka zdjęć z trgo roku i kilka pakietów jakie dla Was przygotowałam. Do wyboru macie: 

- reportaż pełny (kościół i mini sesja), 

- reportaż indywidualny ( mini sesja + zdjęcia w restauracji ), 

- mini sesje komunijne wykonywane w biały tydzień, 

- sesje portretowe w studio ( po komuni lub przed komunią).

Przedstwiłam Wam tylko kilka możliwości. Pamiętajcie, że jestem otwarta na wszelkie propozycje i pomysły. Żaden pomysł nie jest zły !!

Więcej informacji poniżej.

WIOSENNA SESJA PORTRETOWA TOSI 23 kwiecień 2018 21:38

Wszystko pięknie kwitnie.

Szybki plener, a pamiątka na całe życie.

Zapraszam do kontaktu 

i rezerwacji terminów. 

Sesja Dziecięca Róży 27 sierpień 2017 22:26

Mama Róży wzięła udział w zabawie na moim profilu na facebooku @MarcelinaBitFOTOGRAFIA. Jak sama przyznała pierwszy raz w życiu udało jej się coś wygrać, a wygrać wspomnienia utrwalone na fotografii to już wielka radość. Róża była wspaniałą modelką.

Warsztaty z Masażu Szantala w Sosnowcu 28 luty 2017 18:38

Dzisiaj mam dla Was relację z warsztatów Masażu niemowląt i dzieci metodą Szantala. Nie ma nic przyjemniejszego jak delikatny dotyk. Łącząc sposoby i miejsca dotyku z pozytywami jakie można osiągnąć przyznam, że warto wybrać się na takie warsztaty. Ja wykorzystałam te warsztaty dla siebie osobiście ale i wiele ciekawostek zasięgnęłam, które wykorzystam przy pracy z maluszkami na sesjach noworodkowych jak i niemowlęcych.  

warsztaty masażu Szantala

Rodzinna Sesja Katowice 26 styczeń 2017 11:09

Kolejne ujęcia, a tym razem z to sesja rodzinna w Katowicach. Podejścia robiliśmy dwa. Za pierwszym razem rano piękne słońce, a przed samą sesją oberwanie chmury. Na całe szczęście pogoda była nam przychylna i w ostatni dzięń lata Pani Basia i Pan Adam mogli wykorzystać voucher, który otrzymali z okazji 10 Rocznicy Ślubu. Cudownie, że podczas sesji były obecne też dzieci. Takie prezenty to pamiątka bezcenna :) 

 

sesja rodzinna katowice

Sesja Niemowlęca Aleksandra - Katowice 25 styczeń 2017 23:49

Aleksandra miałam okazję zachować w kilku kadrach przed samą Wigilią. Ten czas jest wyjątkowo zwariowany i generalnie atmosfera jest dość napięta. Przemili rodzice Aleksandra w pełni spokoju i opanowania przyjęli mnie z otwartymi rękoma więc taka sesja to przyjemność. 

 

sesja niemowlęca katowice

Sesja Zusi - Sosnowiec 22 styczeń 2017 00:01

Zapraszam Was do obejrzenia zdjęć cudownej małej damy. Sesja Zuzi w zimowym klimacie. Sesja była prezentem dla taty, a właściwie upamiętnieniem tej słodyczy jaką jest Zuzia. Było wspaniale. Bardzo dziękuję Mamie za cudowną atmosferę :) 

 

mini sesja sosnowiec

Sesja Laury z okazji Pierwszej Komunii Świętej 24 maj 2016

Kolejna piękna plenerowa sesja. Maj to miesiąc, który dla wielu z nas kojarzy się z Pierwszymi Komuniami Świętymi. Zapraszam więc do obejrzenia kilku kadrów z sesji Laury. Sesję zdjęciową z okazji Pierwszej Kominii Świętej dla Laury zamówili rodzice. Laura cudownie współpracowała podczas sesji, która odbyła się w Katowicach.Nie da się ukryć, że nasze spotkanie sprawiało jej niesamowitą przyjemność. 

Sesja Ciążowa Agnieszki i Rafała 16 sierpień 2016

Sesja Ciążowa Agnieszki i Rafała. Sesja ciążowa to marzenie wielu przyszlych mam. Tak też było z Agnieszką i Rafałem. Odwiedziłam ich miesiąc przed porodem córci. Piękny czas oczekiwania zachowałam dla nich w kilku kadrach. Kilka z nich postanowiłam Wam zaprezentować.

Kobieca Sesja Gosi 05 maj 2016

Sesje Gosia wygrała na moim funpagu. Konkurs organizowałam z Gosią z bloga Makijażowe lovee. Dzięki współpracy przy tej sesji stworzyłyśmy team idealny. Ona maluje, a ja fotografuję. Jak sami widzicie Gosia przepięknie uchwyciła delikatność i subtelność naszej modelki, zresztą też Gosi. W tej sesji uwielbiam tą delikatność i nieśmiałość Gosi, którą możecie podziwiać na zdjęciach. Mimo, że sesję miałyśmy zrealisować tylko w plenerze to ogromnie się cieszę, że pogoda spłatała nam figla. Cudownie spędzone dwie godziny. 

Męska Sesja Pawła 05 maj 2016

Bardzo spontaniczna sesja Pawła. Trwała 40 minut. Tak troszkę po męsku raz, dwa i po sprawie. Bo faceci się nie rozdrabniają. Warunek był jeden ma być szybko i konkretne i tak też było.

Sesje Komunijne 05 maj 2016

Zapraszam na Sesje Komunijne. Maj już tuż tuż, a ja mam dla Was dwa bardzo ciekawe pakiety. Zapraszam do składania zapytań na kontakt@marcelinabit.pl

„Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali.”

Don McCullin